Atidunda, atskuba, atsninga vėl.... Projektas TEATROSKOPAS

• Paskelbta: 2021-02-10
  • Kategorija: Konkursai

Atidunda, atskuba, atsninga vėl.... Projektas TEATROSKOPAS.

Gimnazijos teatro studija OBUOLYS tarptautinę teatro dieną kviečia pasitikti kūrybiškai, išradingai, džiugiai ir skelbia integruotą dailės, teatro, dorinio ugdymo, lietuvių kalbos konkursą JAUNASIS REŽISIERIUS.

Konkurse gali dalyvauti visi mūsų gimnazijos mokiniai nuo pirmos iki dvyliktos klasės. Konkurso nuostatus, anketą, skelbimą rasite prisegtuke.

Mokytis vaidybos, režisūros, dailės mokiniams padės teatro studijos OBUOLYS virtualios pamokos gimnazijos fb grupėje.

Pasistengti tikrai verta - konkurso nugalėtojams išdalinsime net 10 kelialapių į trijų dienų edukacinę stovyklą JAUNASIS REŽISIERIUS.

Dalyvaukime ir žiemos atostogas sutikime kūrybiškai. Tegul teatro šurmulys visiems suteiks daugiau šypsenų, geros nuotaikos, lengvumo ;-).

Aplankykite mūsų fb puslapį: https://www.facebook.com/Virtuali-scena-103758391751533

Visada Jūsų-

Gimnazijos teatro studija OBUOLYS