Svarbi informacija dėl pradinukų ugdymo nuotoliniu būdu

• Paskelbta: 2021-01-10

Nuo 2021 m. sausio 4 d. vaikams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą, ugdymas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Informuojame, kad tėvai (globėjai), kurie dėl pandemijos ar kitų itin svarbių priežasčių privalo darbus atlikti darbo vietoje ir negali vaikų prižiūrėti namuose, gali mokinius atvesti į mokyklą. Mokykloje bus užtikrinta vaikų priežiūra ir maitinimas, o ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu, vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 31 d. sprendimu Nr. V-3080 „Dėl vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą nuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo organizavimo įstaigose būtinų sąlygų.“

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas „Dėl vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, Nnuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo organizavimo įstaigose būtinų sąlygų“: