Dalyvavimas tarptautinėje švietimo ir technologijų parodoje BETT 2026

  • Paskelbė : Jurgita Navickienė
  • Paskelbta: 2026-02-02
  • Kategorija: Pranešimai

Dalyvavimas tarptautinėje švietimo ir technologijų parodoje BETT 2026

2026 m. sausio pabaigoje mūsų gimnazijos informatikos mokytoja ir bibliotekininkė savišvietos tikslais dalyvavo tarptautinėje švietimo ir technologijų parodoje BETT 2026 Londone (JK).

BETT (British Educational Training and Technology Show) – viena didžiausių pasaulyje švietimo technologijų parodų, suburianti pedagogus, švietimo ekspertus, EdTech kūrėjus ir politikos formuotojus iš viso pasaulio.

Šių metų parodoje ypatingas dėmesys skirtas dirbtiniam intelektui (DI) ir jo taikymui švietime bei bibliotekų veikloje. Pristatyti sprendimai, padedantys mokytojams individualizuoti mokymą, naudoti AI net be interneto ryšio, organizuoti veiklas su virtualiais asistentais ir ugdyti mokinių kritinį bei medijų raštingumą.

Dalyvavimas parodoje suteikė daug vertingų įžvalgų ir idėjų, kaip DI gali tapti pagalbininku kasdieniame mokyklos gyvenime – nuo informacijos paieškos iki kūrybinių užduočių planavimo.

Džiugu, kad parodoje dalyvavo ir kūrėjai iš Lietuvos – „EditAI“ ir „Neurocass“, pristatę savo inovatyvius sprendimus švietimo srityje.

Informaciją pateikė

Informatikos mokytoja Ingrida Kupčiūnienė
Gimnazijos bibliotekininkė Rūta Sadauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas