Mokslo ir žinių šventė gimnazijoje

• Paskelbė : Jurgita Sadauskaitė Barysienė
  • Paskelbta: 2020-08-25
  • Kategorija: Renginiai

Atsižvelgiant į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos reikalavimus bei siekiant užtikrinti kuo efektyvesnę koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimo prevenciją Mokslo ir žinių diena (Rugsėjo 1-oji) Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje šiais metais bus švenčiama kitaip nei įprastai:

Rugpjūčio 30 d. 12.00 val.

Šv. mišios Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje

Rugsėjo 1 d. 10.00 val.

• 2-4 ir 6-11 kl. mokiniams - šventinė klasės valandėlė auklėtojų kabinetuose. Tuos, kas mūsų mokykloje pradeda mokytis tik šiais metais, gimnazijos fojė pasitiks ir nukreips socialinė pedagogė Asta.

• 1, 5, 12 kl. mokiniams -  šventinis susitikimas, kuris vyks prie Rumšiškių kultūros centro ir fontano. Trumpai pasisveikinę ir pristatę 1-ų klasių mokinius bei 5-ų klasių auklėtojus palydėsime visus į klases.

Tėvelių ir globėjų, kurie rugsėjo 1-ąją lydės vaikus į mokyklą ir į klases, prašome klasėse užtrukti ne ilgiau kaip 15 minučių. Vaikus į mokyklą prašome palydėti tik vieną šeimos narį.

Asmenys gimnazijos vidaus ir lauko erdvėse privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą rūpinantis vieni kitais!

Gimnazijos administracija