Sveikiname konkurso ,,Judėk judėk ir netingėk” dalyvius

• Paskelbta: 2021-03-03
  • Kategorija: Sveikinimai

Konkursas ,,Judėk judėk ir netingėk”

Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuo vasario 15 iki 26 dienos organizavo konkursą ,,Judėk judėk ir netingėk”. Šio konkurso tikslas - paskatinti mokinius kuo daugiau būti fiziškai aktyvesniems ir ilgiau laiko praleisti lauke. Renginio metu reikėjo kiekvieną dieną telefonu ar kitu išmaniuoju įrenginiu registruoti savo žingsnių skaičių nuo 8.00 iki 20.00 val. Rezultatą nufotografuoti taip, kad matytųsi diena ir laikas, ir atsiųsti nurodytu elektroniniu paštu. Iš Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos renginyje dalyvavo trys komandos 5b, 1b ir 4b ir du pavieniai asmenys Alanda Sidarė ir Rokas Marčiulionis. Mūsų mokyklos 5b klasės komanda Kaišiadorių rajone užėmė II vietą.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

Informaciją parengė VSS Jolita Bernatonienė