LMŽ kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolas

• Paskelbta: 2023-03-02
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kovo 2d., Šventupyje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių tarpzoninės berniukų futbolo varžybos (gim. 2010 m. ir jaunesnių). Varžybose iškovojome dvi pergales ir patyrėme vieną pralaimėjimą.

Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija pirmose rungtynėse 12:0 nugalėjo Ignalinos r. Didžiasalio Ryto Gimnaziją. Antrose rungtynėse rezultatu 8:0 įveikė Ukmergės r. Taujėnų gimnaziją. Trečiose rungtynėse po atkaklios kovos, tris kartus pirmavusi, mūsų gimnazija pralaimėjo 5:3 Vilniaus r. Avižienių gimnazijai.

Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija iškovojo 2 vietą, komandą atstovavo: Juozas Jankauskas, Ugnius Bražionis, Vilius Čižauskas, Deividas Velykis, Karolis Kubilius.

Mokytojai: Egidijus Žagaras ir Vytautas Čižauskas.