Moksleiviai informatikos konferencijoje

• Paskelbta: 2024-03-19
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vasario 27 d KTU „Santakos“ slėnyje įvyko antrasis konferencijos pobūdžio IT renginys Lietuvos moksleiviams „Informiko žinių forumas 2024" – dėmesys lietuvių kalbai. Renginyje dalyvavo 100 mokinių, kurie švytinčiomis akimis dalinosi, kaip jie kūrė, siūlė pabandyti jų sukurtus projektus ir dalinosi, ko išmoko iš IT ir lietuvių kalbos, istorijos, mitologijos ir kitų šių temų sričių. Konferencijoje tarp 27 komandų savo projektinį darbą „Raidžių magija“, sukurtą Scratch programoje su DI modeliu, pristatė ir mūsų gimnazijos 6 b klasės mokinių komanda: Alanda Sidarė, Gabija Padriezaitė, Rugilė Maleckaitė, Medeina Kalinauskaitė. Įdomios patirties mokinės įgijo ne tik pristatydami savo žaidimą, bet ir pačios išbandydamos kitų komandų projektus.

Komandą renginiui paruošė informatikos mokytoja Ingrida Kupčiūnienė.