Parama Gimnazijai 1,2%

• Paskelbta: 2021-04-01

Gerbiami mokinių tėveliai (globėjai, rūpintojai), mokytojai, mokyklos darbuotojai ir visi neabejingi Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos gerovei!

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad remiate mūsų Gimnaziją, skirdami 1.2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Materialinė bei kitokia parama labai reikalinga. Jūsų dėka Gimnazija tampa saugesne, patrauklesne, labiau atitinkančia mūsų visų lūkesčius.

Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2020 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijai.

Nutarę šią paramą skirti mokyklai, Jūs galėsite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (4 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS).

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190596519.

Paramos gavėjo pavadinimas – Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija.

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2021 metų gegužės 1 dienos.

Informacija apie 1,2 proc. lėšas už 2020 metus

Gauta 1,2 proc. 2020 metais - 2475,77 Eur.

2020 m. 1,2 proc. išlaidų nebuvo.

Lėšų likutis 2019 m. sausio 1 d. - 3071,61 Eur.

Pagarbiai

Direktorius Artūras Čepulis