Konferencija Kaišiadorių jaunimo centre „Mazgas"

• Paskelbta: 2024-07-07

Birželio 17 d.  mūsų gimnazijos komandos dalyvavo pirmą kartą Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos organizuotoje STEAM mokinių konferencijoje „1000 IDĖJŲ“, kurioje 58 klasių mokiniai pristatė 20232024 m.m. atliktus projektinius, tiriamuosius STEAM srities darbus. Pranešimus skaitė svečiai iš Žiežmarių gimnazijos, VGTU licėjaus. Mūsų mokinių perskaityti pranešimai: 1) „Golbero mašinos prototipas“, Paulius ir Šarūnas Mikalauskai (7 klasė), integruoti dalykai: fizika, matematika, technologijos, informatika; 2) „Aksesuarai“, Melita Ivinskytė (6 klasė), integruoti dalykai: matematika, technologijos, informatika; 3) „Maisto atpažinimo įrenginys“, Gabija Piliponytė, Smiltė Stravinskaitė (5 klasė), integruoti dalykai: matematika, technologijos, dailė, informatika, gamta ir žmogus; 4) „Raidžių magija“, Alanda Sidarė, Faustina Vaitonytė (6 klasė), integruoti dalykai: dailė, informatika, lietuvių kalba; 5) „Instagram“, Ūla Mažylytė (7 klasė), integruoti dalykai: dailė, informatika, matematika, technologijos. Konferencija vyko Kaišiadorių jaunimo centre „Mazgas".

Informaciją ir nuotraukas pateikė mokytoja Ingrida Kupčiūnienė