Mokiniai dalyvavo STEAM konferencijoje ,,COGITARE – GALVOK“

• Paskelbta: 2024-07-07

Birželio 13 d. 7 a klasės mokinių komanda „PELĖDINIAI ANČIASNAPIAI“ dalyvavo Prienų r. Jiezno gimnazijos organizuotoje respublikinėje nuotolinėje STEAM konferencijoje ,,COGITARE  GALVOK“ 58 ir gimnazijos III klasių mokiniams. Paulius ir Šarūnas Mikalauskai skaitė pranešimą  „Golbergo mašinos prototipas“ ir klausė kitų mokinių pranešimų. Konferencijoje dalyvavo dešimt ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos. Tai Palangos Vlado Jurgučio progimnazija, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla, Prienų ,,Žiburio gimnazija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Prienų r. Stakliškių gimnazija, Prienų ,,Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla bei, žinoma, renginio šeimininkai  Prienų r. Jiezno gimnazija.

Informacija ir nuotraukos mokytojos Ingridos Kupčiūnienės.