Tarptautinė socialinio emocinio ugdymo diena gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-03-10
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 10 d., minint Tarptautinę socialinio emocinio ugdymo dieną, vieningai ryte sugiedoję Lietuvos himną, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokiniai, bendradarbiaudami kartu su Kaišiadorių  šventosios Faustinos mokyklos - daugiafunkcinio centro mokiniais, pakvietė gimnazijos bendruomenę į mugę „Stiprūs kartu“. Mokiniai prekiavo įvairiausiais kepiniais, pačių sukurtais suvenyrais. Puoselėdami lietuviškas tradicijas ir  papročius, gimnazijos vaikai pakvietė Faustinos mokyklos bendruomenę susipažinti ir pažaisti lietuvių liaudies žaidimus.

Reikšdami paramą ir palaikymą, gimnazijos mokiniai surinktas lėšas paaukojo Ukrainai, kuriai šiuo metu labai to reikia.

Linksmai praleistas laikas, puiki nuotaika ir draugiška atmosfera mugės dalyviams dovanojo daug gražių akimirkų.