Gimnazijos mokiniai dalyvavo kortų žaidimo konkurse „Terra“

• Paskelbta: 2024-06-12

Gimnazijos mokiniai dalyvavo kortų žaidimo konkurse „Terra“

Džiaugiamės pranešdami, kad mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo Vilnius Tech universiteto organizuotame kortų žaidimo konkurse „Terra“. Konkursas, kuris buvo paremtas ekologijos ir nykstančių gyvūnų/augalų temomis, sulaukė didelio susidomėjimo. Mūsų 11-tos klasės mokiniai, kurie pasirinko informatikos pamokas 11-oje klasėje pritaikė išmoktas vektorinės grafikos žinias ir  atliko konkurso užduotį. Urtė Rimkutė, Miglė Jurgaitytė, Vincas Sluckis sukūrė originalias ikonas ir klausimus, kurie buvo įtraukti į naują kortų žaidimą. Už savo kūrybiškumą ir pastangas jie buvo apdovanoti  Vilnius Tech universiteto padėkomis ir dovanėlėmis. Sveikiname mūsų mokinius su šiuo pasiekimu ir didžiuojamės jų indėliu į ekologijos ir nykstančių gyvūnų/augalų temų populiarinimą! Linkime sėkmės ir tolesniuose kūrybiniuose projektuose!

Mokytoja Ingrida Kupčiūnienė