Edukacinės programos Kauno vaikų literatūros muziejuje

• Paskelbta: 2021-11-21

Gimnazijos tarybos iniciatyva mokiniams, kurie 2020–2021 m. m.  baigė labai gerais įvertinimais, buvo įteikta dovana –  edukacinės programos Kauno vaikų literatūros muziejuje.

Spalio 26 d. 2a ir 2b kl. mokiniai ir  lapkričio  12 d. 3–4 kl. mokiniai  lankėsi Kauno vaikų literatūros muziejuje ir dalyvavo edukacinėse programose: „Ydų šalies paslaptys", ,,Pasaka pasaką veja”.

Taip mokiniai buvo paskatinti už puikų mokymąsi ( iš 2% lėšų).

Antrokams  buvo labai smagu klausytis Juliaus Kaupo pasakos „Daktaras Kripštukas pragare“, „sulįsti“ pro neįprastą trapą į V. Žilinskaitės pasakos „Kelionė į Tandadriką“ scenografinę instaliaciją – kosminį laivą.  Stebėti senovišką kiną, kurio vaizdai ne ekrane, o nedidelėje spalvingai dekoruotoje dėžutėje su dviem „ausim“ – rankenom.

Vyresnieji smagiai ir turiningai praleido laiką, persirengę  įvairiausių pasakų personažais, vaidino pasakų ištraukas.