Stovyklos dalyviai Krašto apsaugos ministerijoje

• Paskelbta: 2024-09-07
  • Kategorija: Didžiuojamės

Apsilankėme Krašto apsaugos ministerijoje ir nacionalinio kibernetinio saugumo centre

Rugpjūčio 30 d. stovyklos „CyberWizards2024” dalyvės ir keletas kitų, besidominčių kibernetiniu saugumu, mokinių buvo pakviesti apsilankyti Krašto apsaugos ministerijoje ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centre. Pirmoji ekskursijos dalyje mokiniai ir juos lydėję mokytojai Ingrida Kupčiūnienė,  Žygimantas Stankevičius, Laura Mažylė susipažino su Krašto apsaugos ministerijos pastato istorija, lankėsi  pastato požemyje. Antra dalis išvykos buvo praleista kibernetinio saugumo centre, kur prie nedidelių vaišių bendravome su centro darbuotojais Jonu ir Rūta. Mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos  apie kibernetinį saugumą ir diskutavo apie stovyklos „CyberWizards 2024“ veiklas. Mūsų vizito informacija NKSC pasidalino savo Facebook paskyroje adresu: