TŪM programa – Jūsų savivaldybėje

• Paskelbta: 2023-05-10

TŪM programa – Jūsų savivaldybėje: Kaišiadorių rajono savivaldybė
Dvidešimt dviejų Lietuvos savivaldybių, dalyvaujančių „Tūkstantmečio mokyklų“(TŪM) programoje, pažangos planai jau buvo patvirtinti ir tuoj bus pasirašytos jungtinės veiklos sutartys. Prieš įsibėgėjant TŪM švietimo pažangos programos veikloms, labai svarbu kiekvienos savivaldybės bendruomenės narius(-es) informuoti apie TŪM pažangos plane numatytus įgyvendinti darbus, veiklas, laukiančius rezultatus, o tuo pačiu dar kartą pristatyti programą.

Renginys buvo skirtas savivaldybės švietimo atstovams ir žiniasklaidai.

Programa:
TŪM programos pristatymas.
Parengto pažangos plano pristatymas: esamos problemos, numatomi darbai ir laukiami rezultatai.
Laikas klausimams apie TŪM pažangos planą savivaldybėje.

TŪM programos pristatymas vyko 2023 m. gegužės 29 d., pradžia 14.30 val. Kaišiadorių švietimo ir sporto centro Atvirame jaunimo centre ,,Mazgas“, Gedimino g. 55, Kaišiadorys