Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

Mokinių konsultacijų grafikas 

2022–2023 m. m. I pusmetis

Eil. Nr.

Dalykas

Mokytojo v., pavardė

Skirtos val.

Klasė(s)

Savaitės dienos/ konsultacijų laikas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Matematika/

Lietuvių kalba

G. Gofmanienė

1

1a

12.35-13.05

 

12.35-13.05

 

 

2.

Matematika/

Lietuvių kalba

R. Vinciūnienė

1

1b

 

 

8.30-9.05

12.00- 12.35

 

3.

Matematika/

Lietuvių kalba

Ž. Matusevičienė

1

2a

 

 

9.25-10.10/ 12.35-13.20

 

 

4.

Matematika/

Lietuvių kalba

D. Vaičiulionienė

1

2b

13.30-14.30

 

 

 

 

5.

Matematika/

Lietuvių kalba

A. Noreikienė

1

3a

13.30-14.30

 

 

 

 

6.

Matematika/

Lietuvių kalba

E. R. Jasevičienė

1

3b

 

 

 

13.30-14.30

 

7.

 

Matematika/

Lietuvių kalba

J. Meiluvienė

1

4a

 

13:30-14:30

 

 

 

8.

Matematika/

Lietuvių kalba

D. Grigaliūnienė

1

4b

 

 

 

13.30-14.30

 

9.

Matematika/

Lietuvių kalba

J. Sadauskienė

 

1

4c

 

 

 

13.30 - 14.30

 

10.

Lietuvių kalba ir literatūra

Ž. Ambrazevičienė

1

6,8, I, IV

 

 

 

 

14.20-15.20

11.

V. Gelažienė

1

5,I, II

 

 

 

 

14.20-15.20

12.

G. Markevičienė

1

6,7, III,IV

 

 

 

15.15 - 16.15

 

13.

I. Zelenkauskienė

1

 

 

 

 

15.15 - 16.15

 

14.

Matematika

A. Smetonaitė

1

7,I,IV

 

 

15.15-16.15

 

 

15.

A. Bosaitė

1

8, I, II, III

 

 

 

15:15-16-15

 

16.

A. Velionienė

1

II–III

 

 

 

15:15 - 16:15

 

17.

K. Grigaliauskas

1

5,6, IV

14:15–15:15

 

 

 

 

18.

Chemija

M. Kniūkštienė

1

 

 

 

 

15:15-16:15

 

19.

Fizika

N. Šmitienė

1

7-8, I-IV

 

 

 

 

15:15-16:00

20.

Geografija

N. Plančiūnas

1

IV

 

 

 

 

10:10 - 11:10

21.

Biologija

S. Vimantienė

1

5-IV

15:15-15:45

 

 

15:15-15:45

 

22.

Istorija

Ž. Stankevičius

1

6, I, II, IV

11:10-11:30

11:10-11:30

15:10-15:30

 

 

 

23.

V. Stanionis

1

5, 7, 8, III, IV

 

 

15:15-16:15

 

 

24.

Užsienio k.(rusų k.)

G. Rimkevičienė

0,5

 

 

 

8.00-8.30

 

 

25.

I. Nalivaikienė

0,5

6-8, I-IV

 

 

8.15 - 8.30

15.20 - 15.35

 

 

26.

Užsienio k. (vokiečių)

A. Kurienė

0,5

6-8, I-III

15.15 - 15.45

 

 

 

 

27.

Užsienio k. (anglų)

R. Glodenienė

1

4a-4b

13:30-14:30

 

 

 

 

28.

J. Vaitonienė

1

5-7 kl.

 

14.40-15.25

 

 

 

29.

V. Čižauskienė

0,5

II, III

 

 

    8.00-8.30

 

 

30.

D. Krasauskienė

1

 

15.20 - 15.50

 

15.20 - 15.50

 

 

Atnaujinta: 2022-11-16
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.20 - 11.05
  • 4. 11.15 - 12.00
  • 5. 12.35 - 13.20
  • 6. 13.30 - 14.15
  • 7. 14.25 - 15.10
  • 8. 15.20 - 16.05