Konsultacijų teikimo tvarkaraštis

Mokinių konsultacijų grafikas (Patvirtinta Kaišiadorių r.  Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos direktoriaus 2020 m. rugsėjo 2 d. įsakymu Nr. V-92)

2020-2021 m. m. I pusmetis

Eil. Nr.

Dalykas

Mokytojo v., pavardė

Skirtos val.

Klasė(s)

Savaitės dienos/ konsultacijų laikas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Matematika/

Lietuvių kalba

A.Noreikienė

1

1a

 

 

 

8.30–9.00

9.20–9.50

 

2.

Matematika/

Lietuvių kalba

E.R.Jasevičienė

1

1b

 

 

 

 

12.00–13.00

3.

Matematika/

Lietuvių kalba

J.Meiluvienė

1

2a

13.30–14.30

 

 

 

 

4.

Matematika/

Lietuvių kalba

D. Grigaliūnienė

1

2b

 

 

 

 

 

5.

Matematika/

Lietuvių kalba

J.Sadauskienė

 

1

2c

13.30–14.30

 

 

 

 

6.

Matematika/

Lietuvių kalba

G. Gofmanienė

1

3a

 

 

13.30–14.30

 

 

7.

 

Matematika/

Lietuvių kalba

L. Juškienė

1

3b

 

 

 

11.30–12.30

 

8.

Matematika/

Lietuvių kalba

L.Keblienė

1

4a

 

13.30–14.00

 

8.30–9.00

 

9.

Matematika/

Lietuvių kalba

D. Vaičiulionienė

1

4b

 

 

13.30–14.00

9.30–10.00

 

10.

Lietuvių kalba ir literatūra

Ž. Ambrazevičienė

1

6, II-IV

 

14.20–15.10

 

 

 

11.

V. Gelažienė

1

7-8, III

 

15.15–16.15

 

 

 

12.

G. Markevičienė

1

5, I-II, IV

14.15–15.15

 

 

 

 

13.

I. Zelenkauskienė

1

5-6, 8, I

 

 

8.00–8.30

 

14.20–14.50

14.

Matematika

A.Smetonaitė

1

5, 7, II-IV

 

 

15.15–16.15

 

 

15.

A.Bosaitė

1

6-8, I

 

 

15.15–16.15

 

 

16.

N.Rudauskienė

1

II-IV

8.00–8.30

 

8.00–8.30

 

 

17.

Matematika,

Inf. technologijos

A.Velionienė

1

8-I

5-8, I-IV

 

 

15.15–16.15

 

 

18.

Chemija

M. Kniūkštienė

1

8, I-IV

 

15.15–16.15

 

 

 

19.

Fizika

V.Braziulis

1

7-8, I-IV

 

 

 

15.15–16.15

 

20.

Geografija

N.Plančiūnas

1

6-8, I-IV

15.15–16.15

 

 

 

 

21.

Biologija

S.Vimantienė

1

7-8, I-IV

 

 

 

14.20–15.20

 

22.

Istorija

Ž.Stankevičius

0,5

7-8

 

8.15–8.30 (geografijos kab. 123)

12.15–12.30 (istorijos kab. 216)

 

 

23.

V.Stanionis

1

5-6, I-IV

 

14.20–14.50

 

15.15–15.45

 

24.

Užsienio k.(rusų k.)

G.Rimkevičienė

0,5

6- 7, I-IV

 

 

15.15–16.15

 

 

25.

Užsienio k.(rusų k.)

I.Nalivaikienė

0,5

6-8, I-IV

15.15–16.15

 

 

 

 

7a klasės mokinio Lucius Thomas Maroncelli konsultacijų grafikas

2020-2021 m. m. I pusmetis

Eil. Nr.

Dalykas

Mokytojo v., pavardė

Skirtos val.

Savaitės dienos/ konsultacijų laikas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Lietuvių kalba

V. Gelažienė

2

12.35–13.20

 

 

 

11.15–12.00

III klasės mokinio Garret Maroncelli konsultacijų grafikas

2020-2021 m. m. I pusmetis

Eil. Nr.

Dalykas

Mokytojo v., pavardė

Skirtos val.

Savaitės dienos/ konsultacijų laikas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Lietuvių kalba

Ž.Ambrazevičienė

2

 

8.30–9.15

 

 

9.25–10.10

 

Atnaujinta: 2020-10-05
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.30 - 09.15
  • 2. 09.25 - 10.10
  • 3. 10.20 - 11.05
  • 4. 11.15 - 12.00
  • 5. 12.35 - 13.20
  • 6. 13.30 - 14.15
  • 7. 14.25 - 15.10
  • 8. 15.20 - 16.05