KAIŠIADORIŲ R. RUMŠIŠKIŲ ANTANO BARANAUSKO GIMNAZIJOS PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
Elektroninis paštas Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje sudaromas tokia tvarka (nenaudojant lietuviškų raidžių):
vardas.pavarde@baranausko.kaisiadorys.lm.lt
Eil. Nr. |
Mokytojo vardas, pavardė |
Mokomasis dalykas |
Kvalifikacinė kategorija |
Pastabos |
1. |
Živilė Ambrazevičienė |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Vyresnioji mokytoja |
|
2. |
Ilona Balkuvienė |
Teatras |
Mokytoja metodininkė |
III kl. auklėtoja |
3. |
Agnė Bosaitė |
Matematika |
Mokytoja (neatestuota) |
|
4. |
Inga Bražionienė |
Meninis ugdymas |
Mokytoja |
Dovainonių skyrius |
5. |
Asta Chmeliauskienė |
Socialinė pedagogė |
Metodininkė |
7a kl. auklėtoja |
6. |
Rima Čepulienė |
Technologijos |
Mokytoja metodininkė |
|
7. |
Justina Černiauskė |
Anglų kalba |
Vyresnioji mokytoja |
|
8. |
Vytautas Čižauskas |
Fizinis ugdymas, technologijos |
Vyresnysis mokytojas |
Ib kl. auklėtojas |
9. |
Vilma Čižauskienė |
Anglų kalba |
Vyresnioji mokytoja |
IIb kl. auklėtoja |
10. |
Dr. Vida Daugirdienė |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
Vyresnioji mokytoja |
|
11. |
Vida Gelažienė |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Vyresnioji mokytoja |
IIa kl. auklėtoja |
12. |
Daugailė Glinskienė |
Neformalus švietimas |
Mokytoja |
Vaiko auginimo atostogose |
13. |
Rūta Glodenienė |
Anglų kalba |
Vyresnioji mokytoja |
Ia kl. auklėtoja |
14. |
Gita Gofmanienė |
Pradinis ugdymas |
Mokytoja metodininkė |
1a kl. auklėtoja |
15. |
Karolis Grigaliauskas |
Matematika |
Mokytojas (neatestuotas) |
|
16. |
Dalia Grigaliūnienė |
Pradinis ugdymas |
Mokytoja metodininkė |
4b kl. auklėtoja |
17. |
Lina Gutauskienė |
Dailė |
Mokytoja metodininkė |
8a kl. auklėtoja |
18. |
Renata Gvildienė |
Muzika |
Mokytoja metodininkė |
|
19. |
Edita Rugilė Jasevičienė |
Pradinis ugdymas |
Vyresnioji mokytoja |
3b kl. auklėtoja |
20. |
Agnė Karlonaitė |
Dorinis ugdymas (etika) Profesinio orientavimo koordinatorė |
Mokytoja |
IV kl. auklėtoja |
21. |
Nerijus Kimbirauskas |
Šokis |
Mokytojas |
|
22. |
Dalia Krasauskienė |
Anglų kalba |
Mokytoja metodininkė |
5a klasės auklėtoja |
23. |
Margarita Kniūkštienė |
Chemija |
Mokytoja metodininkė |
|
Technologijos |
Vyresnioji mokytoja |
|||
24. |
Asta Kurienė |
Vokiečių kalba |
Mokytoja |
|
25. |
Gabrielė Macežinskienė |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
Mokytoja |
Vaiko auginimo atostogose |
26. |
Dainora Margevičienė |
Ikimokyklinis ugdymas |
Mokytoja |
Dovainonių skyrius |
27. |
Žydrūnė Matusevičienė |
Pradinis ugdymas |
Mokytoja |
2a kl. auklėtoja |
28. |
Gintarė Markevičienė |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Mokytoja metodininkė |
6a kl.; auklėtoja |
29. |
Janina Meiluvienė |
Pradinis ugdymas |
Mokytoja metodininkė |
4a kl.; auklėtoja |
30. |
Irma Nalivaikienė |
Rusų kalba |
Vyresnioji mokytoja |
|
31. |
Audronė Noreikienė |
Pradinis ugdymas |
Vyresnioji mokytoja |
3a kl.; auklėtoja |
32. |
Nerijus Plančiūnas |
Geografija, ekonomika |
Vyresnysis mokytojas |
|
33. |
Gražina Rimkevičienė |
Rusų kalba |
Vyresnioji mokytoja |
|
34. |
Jurgita Sadauskienė |
Pradinis ugdymas |
Vyresnioji mokytoja |
4c kl. auklėtoja |
35. |
Asta Smetonaitė |
Matematika |
Vyresnioji mokytoja |
|
36. |
Vytautas Stanionis |
Istorija |
Vyresnysis mokytojas |
|
37. |
Žygimantas Stankevičius |
Istorija |
Mokytojas |
|
38. |
Nijolė Šmitienė |
Fizika |
Mokytoja metodininkė |
|
39. |
Dainora Šulskė |
Ikimokyklinis ugdymas |
Vyresnioji mokytoja |
Dovainonių skyrius |
40. |
Daiva Vaičiulionienė |
Pradinis ugdymas |
Mokytoja metodininkė |
4b klasės auklėtoja |
41. |
Jūratė Vaitonienė |
Anglų kalba |
Mokytoja metodininkė |
5b klasės auiklėtoja |
42. |
Austėja Veličkienė |
Ikimokyklinis ugdymas |
Auklėtoja |
Dovainonių skyrius |
43. |
Aurelija Velionienė |
Informacinės technologijos Matematika |
Vyresnioji mokytoja
|
|
44. |
Sandra Vimantienė |
Biologija |
Vyresnioji mokytoja |
|
45. |
Rimutė Vinciūnienė |
Pradinis ugdymas |
Mokytoja metodininkė |
1b kl. auklėtoja |
46. |
Irena Zelenkauskienė |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Vyresnioji mokytoja |
7b kl.; auklėtoja |
47. |
Egidijus Žagaras |
Fizinis ugdymas |
Mokytojas |
|
Mokytojų padėjėjai:
- Viktorija Baravykaitė;
- Virginija Blaževičienė;
- Neringa Čepkauskaitė;
- Agnė Indriulytė-Šeštakauskienė;
- Laura Mažylė;
- Inga Murauskienė.